Металопрокат від ТД Паритет

Металопрокат доступний в різних типах, специфікаціях, формах і обробках. Відомо більше 3500 різних марок сталі, кожна з яких має унікальні властивості. Різні типи вказують на те, де сталь може широко використовуватися. Наприклад, в інфраструктурі, побутової техніки, транспортних засобах, вітряних турбінах і в багатьох інших областях. Однак оптимізація властивостей сталі для кожного застосування виходить за рамки зміни хімічного складу. Тип виробництва сталі також може мати значний вплив на продукцію, навіть якщо марки і технічні параметри збігаються. Одним з ключових відмінностей збірних сталевих виробів є різниця між гарячекатаних і холоднокатані прокатом. Ціни на металопрокат вас приємно здивують.

Відмінність прокатів

Важливо відзначити, що основна відмінність між гарячекатаної і холоднокатаної сталлю – це процес виготовлення. «Гаряча прокатка» означає термічну обробку. «Холодна прокатка» відноситься до процесів, що проводяться при кімнатній температурі або близькою до неї. Хоча ці методи впливають на загальну продуктивність і використання, їх не слід плутати з формальними специфікаціями і марками сталі, які пов’язані з металургійним складом і характеристиками. Сталі різних типів і специфікацій можуть бути гарячекатані або холоднокатаними, включаючи вуглецеві та інші леговані сталі.

Металопрокат: Україна

Якщо ви хочете придбати металопрокат, ціна не стане для вас шоком. Ми пропонуємо демократичний прайс на всі види виробів. Наш великий асортимент доступний в різних формах і сплавах, з різними розмірами. Ніяких націнок, швидка доставка по місту або отримання онлайн-замовлення зі складів перевізника по всій країні. Купуйте онлайн або зв’яжіться з нами, щоб дізнатися ціну. Ви можете купити металопрокат таких видів:

1. Куточок.

Даний вид виробів особливо популярний для створення металоконструкцій. Найчастіше використовується в будівництві невеликих будинків (каркасний тип). Застосовується як з однаковими полками, так і з різними. Зміцнення каркаса за допомогою куточків – часта практика при будівництві. Куточок – це виріб, що має форму літери «Г». Виготовляється з листового матеріалу методом згинання, або за допомогою гарячої прокатки.

2. Арматура.

Цей вид прокату є найпопулярнішим. Застосовується в будівництві і не тільки. Допомагає в монолітному будівництві, а також в зведенні мостових канатів. Поверхня прута гладка або рифлена, в залежності від сфери використання. Для будівництва найчастіше замовляють другий варіант, для поліпшеного зчеплення з будівельними матеріалами.

3. Двотавр.

Великі вироби, які мають насічку у вигляді «Н». Допомагає в будівництві різних підвищень, служить їх основою. А також як запчастини в різній техніці, яка використовується для підйому. Може мати як прямі, так і нахилені полки.

4. Швелер.

Це виріб подібно двотавр, але з рискою у вигляді літери «П». Використовується у виробництві верстатів та інших металевих конструкцій, в будівництві каркасів, будинків. Площині швелера можуть бути індивідуальними, не тільки плоскими. Може виготовлятися за допомогою гарячої або холодної прокатки.

5. Сталеві труби.

Сталеві вироби не обов’язково повинні бути круглими. Мають місце бути і інші формати труб. Це вироби, які присутні практично на кожному виробництві, а також в кожному житловому будинку або квартирі. Діаметр однієї сталевої труби може бути від 30 до 130 см, що дає максимальні можливості для використання. А довжина становить 4-6-12 метрів, що також розширює діапазон використання. Використовуються вироби в будові водопроводів, магістралей, в місцях перекачування рідин або газу.

Ласкаво просимо на сайт ТД Паритет, найбільшого онлайн-постачальника металу в Україні. Якщо ви захоплений любитель, продавець або підрядник, ми – магазин металу, який допоможе вам знайти всі необхідні матеріали та інструменти. Немає межі того, що ви можете створити, і ми з гордістю пропонуємо різноманітний асортимент продукції відмінної якості, який допоможе вам на цьому шляху. Випробуйте легкість і зручність з моменту розміщення замовлення до початку роботи над своїм проектом. Відвідайте нас в магазині в Запоріжжі, зв’яжіться з нами онлайн або зателефонуйте нашим консультантам по обслуговуванню клієнтів, щоб отримати консультацію по всіх наших продуктів. Ви можете купити металопрокат в Україні, обрізаний за розміром або оброблений відповідно до ваших вимог.