Шестигранник калібрований

 
Марка сталі Шестигранник*
20, 35, 45, 40Х № 8 – 55

Є багато видів якісних металевих виробів. Один з них – калібрований шестикутник. Він названий на честь його шестикутного перетину. Така форма робить виріб абсолютно пізнаваним. Шестигранник калібрований купити можна на нашому сайті.

Шестигранник калібрований ГОСТ 10 і його характеристики

Ви можете купити різні типи шестикутників, але зараз ми поговоримо про каліброваному вигляді. Важка і легка промисловість, машинобудування – основні галузі виробництва такого металопрокату.

З різних деталей виготовляються заготовки для кріплення інструментів. Його основне призначення – болти і гайки різних розмірів та маркувань. Порожні шестикутники великого діаметру використовуються навіть в бурових установках.

Шестикутник калібрований 40х10 виготовляються за ГОСТом, як і будь-який металопрокат. Характеристикою шестигранного діаметра є довжина заготовки, точність виготовлення певного розміру і форми. Однак найбільш важливим параметром є склад матеріалу, з якого виготовлено виріб.

Вуглецева сталь, що містить сплави і різні добавки, становить основу сировини для виробництва цих продуктів. Добавками до стали можуть бути марганець, хром, нікель і інші речовини, які роблять сталь більш міцною, пластичної, стійкої до корозії або іншими необхідними властивостями

Додаючи в сталь кремній, алюміній, нікель і хром, він може протистояти корозійних впливів, таким як висока температура. Така сталь називається композитним сплавом. Ми продаємо шестикутники, і ціна безпосередньо залежить від технічних характеристик, якості та інших характеристик, зазначених вище, включаючи лінійні розміри. Є багато видів таких виробів.

Типи шестигранників

Класифікація шестикутників заснована на наступних параметрах:

– Спосіб обробки – може бути холодним волочінням, тиском або холодної обробкою.

– Якість прокатки – може бути нормальною (В) точністю і підвищеної (В) точністю.

– Використання – залежить від того, з якого матеріалу він зроблений (різна сталь, алюміній, титан, мідь або сплави).

– Довжина може бути 2-6 метрів, рідше 12 метрів.

– Стан сировини.

Тонкощі експлуатації

Висока точність, міцність і надійність продукту визначають область застосування шестикутника каліброваного 40х10. Вони використовуються для:

– конструктивних елементів, що вимагають високої точності розмірів.

– кріплення для трубних кріплень (перехідники, кріплення, гайки).

– виготовлення гідравлічних компонентів, що застосовуються в машинобудуванні.

-як заготовок під різні кріплення: метизи, болти, гайки.

Ціна на сталевий шестигранник сталевий калібрований залежить від багатьох чинників: способу виготовлення, кількості замовлених компонентів, загальних параметрів, рівня точності, дальності доставки.

Основні переваги шестикутника каліброваного

Калібрувальний шестикутник має безліч позитивних якостей, основними з яких є:

-Різноманітність роботи.

Підвищена твердість.

-Можна використовувати його для створення високоточних елементів

З недоліків, в порівнянні з традиційним сталевим шестигранником, можна виділити тільки більш високу ціну.

Замовлення шестикутника сталевого каліброваного

Наша компанія пропонує широкий асортимент продукції. В наявності є різні розміри шестикутника каліброваного і інших виробів.

Всі товари в нашому каталозі розрізняються відповідно до вимог ГОСТ. У цьому випадку розмір знаходиться в межах допустимого діапазону відхилень.

Шестигранник калібрований ціна нашої компанії допоможе організації заощадити бюджет. Детальну інформацію про ціни та послуги можна дізнатися по телефону.

    Зробити запит