Круг калібрований

 
Марка сталі Круг, мм.*
20, 35, 45, 40Х Ø 5 – 50

*- у зв’язку з постійною зміною кількості і марочного сортаменту товару на складі, прохання уточнювати наявність та вартість позицій, які Вас цікавлять.

Зараз багато чого будується і ремонтується, з’являються нові технології, але ніщо не замінить круг калібрований. У статті ми дізнаємося, що це за інструмент, в чому його особливості та які різновиди кругів бувають. А також, де його найкраще купувати, щоб не купити неякісний товар.

Де застосовується коло калібрований гост і що це таке?

Сам по собі круг схожий на сталевий прутик, який може бути різний по товщині і довжині, але більш акуратно виконаний і якісний. За рахунок особливої ​​виплавки і виходить таке геометрично чітке, і рівне виріб. Найчастіше багато конструкцій вимагають для себе практично ідеальні і точні деталі, щоб працювати справно довгі роки. В цьому точно допоможе калібрований круг (коло).

Крім звичайного побуту, дана деталь користується попитом серед:

● машинобудування всіх напрямків;

● приладобудування;

● нафти і газу видобутку;

● в будівництві і т.д.

Круг сталевий калібрований дозволяється добитися максимальної точності і високої якості під час будівництва, що дуже важливо при серйозних проектах. Це йому дозволяє дати користувачеві точні розміри і рівну поверхню, без зачіпок і інших дефектів, які можуть вплинути на роботу. Невеликий калібрований круг в нагоді при виготовленні волів, болтів, шпильок і інших, дрібних, але значущих деталей.

Яким може бути коло калібрований – основні характеристики.

У вироби є 3 різних маркування вказують на точність вироби:

А – висока.

Б – підвищена.

В – стандартна.

По діаметру круг калібрований може бути від 8 мм і до 100 мм, але також можна зустріти 3-7 мм вироби, висота яких вирируется від 1 до 6 м. Можна знайти вироби навіть з 300 мм діаметром. Виріб не містить задирок і шорстких поверхонь, якщо воно відповідає ГОСТу. Воно повинно бути практично дзеркально гладким і рівним, що і дає перевагу колі перед іншими деталями.

Виготовляється круг калібрований з різних сортів сталі, але обов’язково по відповідності з ГОСТом.

Сталь може бути:

● Углеродистая.

● Автоматна.

● Конструкційна якісна.

● Легована.

Вибирати тип сталі з якої буде ваш круг варто виходячи з потреб і вимог до одержали виробу. Проте будь-яка з них відмінно витримує навіть найвищі навантаження, що робить круг витривалим і стійким до зносу.

Чому важливо колі відповідати ГОСТу?

Так як калібрований сталевий круг часто використовується для виготовлення дуже важливих деталей і сам по собі впроваджується в складні конструкції. Його міцність, точна форма, відсутність дефектів при відлитий і т.п, дуже важливо, так як навіть маленький недолік може сильно вплинути на всю роботу механізму. Якщо ж з круга виготовляли болт або шпильку, вона повинна бути точна за параметрами і з довгим терміном служби, інакше не підійде для використання. Велика кількість продавців вміло підробляють марки і сертифікати, тому важливо купувати у перевірених осіб, таких як наш торговий дім «Паритет».

Де купувати якісний круг за ГОСТом?

Легко можна сказати, що круг калібрований вважається незамінною деталлю, за рахунок різних розмірів, він стане в нагоді у багатьох справах. Його якісне виготовлення і точність дозволить домогтися максимально позитивного результату там, де круг буде використовуватися.

Купити круг калібрований можна в багатьох компаніях, але найкращий і за ГОСТом знайдете саме в нашому торговому домі «Паритет». Ми на ринку з 2007 року і наші круги відповідають всім нормам, а вартість на них найдоступніша. У нас є всі необхідні сертифікації та різновиди кругів, також можемо виготовити під замовлення. Наш консультант допоможе вам підібрати характеристики виходячи з вимог і того, для чого круг буде використовуватися.

    Зробити запит