С-подібний профіль

         Наше підприємство спеціалізується на виготовленні С-образного гнутого профіля.

С-образний гнутий профіль : сортовий гнутий профіль прокату, утворений трьома стінками, дві з яких однакового розміру спрямовані в одну сторону, і двома полицями, спрямованими всередину профілю. Залежно від розміру полиць С-образні профілі можуть бути рівнополочними і нерівнополочними.

Виготовимо з індивідуальними розмірами полиць, товщиною, і потрібної довжини. Ви отримаєте, оптимальні розміри і потрібні характеристики при мінімальних витратах.

c-profileU

Сталеві С-образні профілі використовуються в будівництві, промисловості, а також в рекламній індустрії, служачи каркасом для конструкцій, виступами для освітлювальних і монтажних систем і дисплеїв. Оцинкована сталь цінується за високу стійкість до руйнівних погодних умов і механічних пошкоджень, відмінно справляється з різкими коливаннями температури, високої амплітудою і значним рівнем вологості. Важливо відзначити, що вже згадані переваги супроводжуються міцністю, якою не володіють інші метали, що використовуються в промисловості в такому масштабі.

До того ж сталь – один з найпопулярніших матеріалів, використовуваних в будівництві. Застосовується як при будівництві будівель, так і у внутрішній обробці. Виготовлені з нього профілі не мають собі рівних за шириною варіантів застосування, втім, ви можете переконатися в цьому на власному досвіді, просто замовивши їх у нас.

Профіль С-подібний 40х40 – різноманітність варіантів застосування

З-образні сталеві профілю широко використовуються в багатьох галузях промисловості, в тому числі в будівництві і рекламі. Крім своїх корисних властивостей вони вважаються незамінними ще й через великого розмаїття типів і форм, в яких вони з’являються.

Якісні профілі з-образні, за ДСТУ доступні у нас в асортименті, вкрай популярні в рекламній індустрії. Це пов’язано з тим, що, завдяки їм можна швидко і відносно дешево створити структуру, яка буде діяти як натяжна система для текстильних матеріалів або тканин з покриттям, що містять рекламний контент. Стабільність і висока довговічність цих структур забезпечують хороші відображаються значення.

У будівництві профіль гнутий з-образний використовуються для створення різних типів конструкцій, які використовуються всередині і зовні будинків, оскільки вироби, створені за допомогою даного профілю, не тільки довговічні, але і виглядають дуже елегантно.

Сталеві профілі широко використовуються в будівництві, особливо при виробництві машин і устаткування, але також їх можна застосовувати в якості базових елементів, наприклад, опор в будівельних конструкціях або як додаткові елементи. У будівельній галузі З-образний перетин (профілі з С-подібним поперечним перерізом), а також Т-образний перетин використовується для створення великих і міцних конструкцій. Двотавровий ж перетин (у вигляді букви Н) і кутовий (поперечний переріз) -секціонное, що з’єднуються під прямим кутом), застосовується для будівництва невеликих споруд, наприклад, воріт або прольотів.

С-подібний профіль сталевий – застосування в різних сферах

Профілі також нерідкі в конструкції покрівлі, де вони використовуються в якості опор і власників при будівництві дахів. У залізничній галузі вони використовуються для створення шасі і виробництва залізничних боксів, а також є важливими елементами причепів і корабельних конструкцій. Крім того, їх потенціал розкривається в машинобудуванні і автомобілебудуванні.

Важливим є те, що їх можна піддавати різній обробці, щоб адаптувати їх форму до конкретних структурам, і, таким чином, застосовувати для створення елементів різних розмірів. Більш того, сталеві профілі нерідко використовуються як професійними промисловими підприємствами, так і майстрами-аматорами, які застосовують їх для створення, наприклад, альтанок, воріт або різних видів квіткових або чагарникових рам.

У чому переваги використання сталевих профілів з-образних профілів?

Найбільша перевага використання сталевих профілів в багатьох галузях промисловості полягає, перш за все, в їх силі. У будівництві та при створенні різних конструкцій важливо використовувати міцні і безпечні матеріали, які забезпечать стійкість і не будуть пошкоджені зовнішніми факторами.

Доступні в нашому асортименті профілю гарантують всі ці властивості, більш того, вони прості в обробці і можуть бути адаптовані до конкретних потреб. Якщо ж ви хочете дізнатися більше про спосіб виготовлення профілів, умови доставки, ціну або отримати безкоштовну консультацію з інших питань – звертайтеся до нашого фахівця.

    Зробити запит