Труба сталева водогазопровідна

– при відсутності необхідних Вам труб в пропонованому переліку, ми готові розглянути Вашу додаткову заявку. Найсвіжішу інформацію про сортамент, вартість, умови оплати та поставки можна отримати за нашими контактними телефонами.

 
Труби сталеві водогазопровідні ГОСТ 3262
Умовний прохід,Ду Зовнішній діаметр,мм. Маса 1 м труб, при товщині  стінки,мм.
2,35 2,5 2,8 3 3,2 3,5 4 4,5
15 21,3 1,1 1,16 1,28
20 26,8 1,42 1,5 1,66 1,86
25 33,5 2,12 2,39
32 42,3 2,73 3,09
40 48 3,33 3,84 4,34
50 60 4,22 4,88
65 75,5 5,71 7,05
80 88,5 7,34 8,34
90 101,3 8,44 9,6 10,74
100 114 10,85 12,15

Як правило, труби сталеві водогазопровідні характеризуються великою міцністю на розрив, а також на вигин або стиснення, завдяки яким можна легко прокладати довгі відрізки, без використання додаткових кріплень і опор. Якісні труби сталеві газопровідні, ціна яких у нас одна з найнижчих на ринку, також стійкі до механічних впливів. Перевага ГОСТ труб сталевих водогазопровідних полягає ще в тому, що кисень не може проникнути через їх стінки.

Чому труби сталеві зварні водогазонапорние користуються таким попитом?

Якісні труби сталеві водогазонапорние по сортаменту є хорошими провідниками тепла і стійкі як до УФ-випромінювання, так і до високих температур. Крім того, вони абсолютно нечутливі до жирів і нафтопродуктів (на відміну від пластикових, сталеві труби не вбирають неприємні запахи). Додатковою перевагою використання труб сталевих зварних водогазонапорних є дуже низька вартість муфт, які використовуються для їх з’єднання. При цьому сталь є негорючим матеріалом і дуже стійка до високого тиску, та й сталеві труби цілком підлягати вторинній переробці, тому не несуть шкоди екології.

Високоякісні труби сталеві водогазопровідні, купити які можна у нас, використовуються при подачі газу і мають діаметр більше, ніж у їх мідних аналогів. Це пов’язано з тим, що їх стінки товщі. В результаті чого вони жорсткіше, і немає необхідності використовувати додаткові елементи для настінного монтажу. На жаль, зроблена таким способом газова установка будинку теж набагато важче, проте труби сталеві водогазопровідні різних розмірів мають властивість, відомим як теплове розширення. Завдяки цьому вони ідеально підходять для високих температур.

Як труби сталеві водогазопровідні оцинковані, і мідні жили мають свої переваги і недоліки. Крім функціональності, на користь міді говорить і естетика виготовлення. Цей вид газової установки можна використовувати як елемент інтер’єру, проте він не підходить для системи прихованого монтажу. Сталеві труби дуже міцні, ідеальні для будівельних цілей, однак їх не слід встановлювати в місцях з підвищеною вологістю. Отже, газові мережі в будинку повинні бути адаптована до конкретних умов.

ГОСТ 3262 75 – труби сталеві водогазопровідні в системах водопостачання

Труби сталеві водогазонапорние за цінами за метр від виробника до сих пір служать в старих системах водопостачання, виконаних зі сталевих оцинкованих труб. Сталеві труби можна встановлювати врівень і на поверхні, в пази в підлозі або стіні. Характерною особливістю є те, що забір води на наступному пристрої викликає падіння тиску на перших пристроях по шляху потоку. Типи сталевих труб – це легкі, середні і важкі оцинковані труби.

Цинкові покриття труб сталевих водогазопровідних 50 (ціна одна з найнижчих на ринку) використовуються для захисту самої стали від корозії. Це анодні покриття, що мають негативний електронний потенціал по відношенню до захищається металу, тому після пошкодження кородує покриття, а не сталь.

Для монтажу холодної води як правило використовуються труби сталеві водогазопровідні 50х3 5, в той час як для гарячої води цей шар складає 85 мм. Найчастіше в цих цілях використовуються середні і легкі труби.

Порядок монтажу важких труб наступний: Сталеві труби з’єднуються за допомогою спеціальної арматури, яка також виготовляється з оцинкованої сталі або з гальванізованого ковкого чавуну. До них відносяться муфти, коліна, трійники, а також тимчасові і знімні з’єднання. Муфти для труб сталевих водогазопровідних вага 10 в цих роз’ємах виробляються в двох варіантах розрізняючи лише способом пломбування. Це муфти з ковкого чавуну з ущільненням, званого «голландським», і з ущільненням «метал по металу». Також є поліпропіленова фурнітура. У разі з’єднання сталевих оцинкованих труб їх не потрібно попередньо зварювати, а замість цього можна без праці припаяти твердим припоєм. Для герметизації використовуються просочені герметиком пакля, тефлонова стрічка або лляної джгут.

Перевага такого типу установки труб сталевих водогазопровідних ду 50 – ціна. До того ж конструкція виходить жорсткою і немає необхідності монтувати велику кількість опор, при цьому труби демонструють відмінну стійкість до механічних пошкоджень і ультрафіолетового випромінювання. Також вони відрізняються низьким коефіцієнтом лінійного розширення.

Недоліками сталевих установок є низька стійкість до корозії та відкладення накипу, відсутність стійкості до блукаючих струмів, низька демпфірування вібрацій і акустичних хвиль, висока теплопровідність, висока шорсткість, яка збільшується під час експлуатації, і трудомісткість монтажу інсталяцій.

Якщо ви прийняли рішення придбати труби сталеві водогазопровідні від виробника за низькими цінами – тоді ви потрапили в правильне місце. У нас ви знайдете багатий асортимент сталевих труб різного діаметру, розмірів, форми, якість яких підтверджена сертифікатами.

    Зробити запит