Труба сталева

Купити труби безшовні або зварні?

Без чого не може обійтися жоден будівельний об’єкт – від невеликого дерев’яного заміського котеджу до висотної будівлі з залізобетону? Без труб! Водопровід, каналізація, опалення, газ-наявність всіх цих зручностей в будинку вимагає великої кількості різних труб.

На сьогоднішній день існує велика класифікація труб в залежності від різних параметрів. Вам немає потреби досконало розбиратися у всьому цьому різноманітті ,якщо Ви звернетеся в компанію «ТД Паритет », наші фахівці допоможуть вам підібрати потрібні вироби.

Види труб

Наприклад, у нас можна купити безшовні труби гаряче холоднодеформовані. Вони більш надійні, ніж зварні за рахунок відсутності швів. Там, де ремонт ускладнений, краще встановлювати саме такі труби.

У нашому асортименті-труба холоднодеформована ГОСТ 8734, перевагою якої є дуже тонкі стінки. Для найбільш відповідальних ділянок використовуються гарячодеформовані труби, з яких, шляхом подальшої обробки, виробляються прецизійні труби. Це вид виробів з підвищеними вимогами до точності розмірів і якості поверхні. Таку продукцію ви також можете купити у нас.

Цими найменуваннями асортимент нашої продукції не вичерпується. У нас можна придбати товстостінні труби для машинобудування, труби з нержавіючої сталі, труби профільні, труби сталеві зварні.

Всі вироби ми доставимо в будь-який регіон України. Якість продукції гарантована!

Знайдемо підхід до будь-якого клієнта!

Гнучка система знижок!

Зробити запит