Z-подібний профіль

Зетовый гнутий профіль прокату – це один з видів сортового гнутого профілю прокату, який складається із стінок і двох полиць, які розташовані по різних сторонах від стінки під прямим кутом.

Виготовляємо гнуті зетові рівнополочні і нерівнополочні профілі на профілезгинальному станку з гарячекатаної і холоднокатаної сталі звичайної якості, вуглецевої якісної конструкційної і низьколегованої.

i20150817065214-z-obraznyj 4cf8f20d8a56496e8d1c1a2f76b16e0e ddedebe13ae5d413a44aa5574da11132.jpg

 

Виготовимо з індивідуальним розміром полиці, товщиною, і потрібної довжини. Ви отримаєте, оптимальні розміри і потрібні характеристики при мінімальних витратах.

 

Оцинковані z-образні профілі характеризуються стійкістю до механічних пошкоджень або навантажень, як і чорна сталь. Однак цинкове покриття робить зовнішню поверхню елементів стійкої до корозії, тому вони не псуються під впливом погодних умов. значить, їх можна використовувати поза будівлями.

Оцинковані z-образні профілю – якість знаходиться на високому рівні

Представлений у нас z-подібний профіль, по госту, має стійкість до корозії, тому їх найчастіше використовують при будівництві швидкомонтованих будівель. Такими профілями часто цікавляться промисловий і архітектурний сектори. Вони також є матеріалом для створення покрівельних прогонів і прогонів стін.

Найважливішим дією при самостійній фарбуванні з-образних профілів є правильна підготовка оцинкованої поверхні до фарбування. Насамперед необхідно попередньо очистити профілі від бруду, потім знежирити оцинковану сталь. Це підвищить адгезію фарби до секції і полегшить фарбування.

Прийшов час вибрати фарбу. Краща фарба для оцинкування – полівінілова. Її структура забезпечує високу адгезію до гальваніки і добре покриває поверхні профілю. Не забувайте ретельно виконувати кожен з цих кроків, щоб ефект був задовільним.

Представлений у нас з-подібний профіль оцинкований, також можна пофарбувати порошковою фарбою в цеху. Як правило, ефект виходить більш ніж задовільний, але, перш ніж віддавати профілі в роботу, варто поцікавитися деякими деталями. Перш за все, як очищають ділянки перед фарбуванням, наносять ґрунтовку під фарбування, який порошок використовують для фарбування і як захистити фарбу після фарбування.

Розвінчуємо міфи про цинкове зварювання

Сварка цинку, звичайно, небезпечна, але тільки при відсутності відповідальності, а також достатнього досвіду зварника і недостатню підготовку до зварювання. Коли оцинкована сталь з’єднується при високих температурах, цинк горить. Газ, який при цьому виділяється, дуже отруйний. Якщо він потрапить в нашу дихальну систему, наслідки можуть бути дуже неприємними.

Однак зварювання цинком можлива і, перш за все, вона повинна бути безпечною. Для початку варто обзавестися спеціальними зварювальними масками з фільтром. Це захистить нашу дихальну систему від отруйного газу. Якщо ж самостійно роботи вести немає бажання – варто вибрати хорошого зварювальника, якому потрібно виставити відповідні параметри на обладнанні, щоб гальваника НЕ ​​пропалює наскрізь. Також важливим є вибір зварювального дроту. На щастя, останній патент ЕСАБ, дріт OK AristoRod 38 Zn, спеціально розроблена для зварювання цинком. Її незвичайні властивості дозволяють виконувати зварювання ще безпечніше, ефективніше і естетичніше.

Чому наші з-образні профілі металеві оцинковані користуються такою популярністю?

Наша компанія спеціалізується на продажу z – подібних профілів за цінами виробника. Підрядники дуже цінують наші оцинковані профілю через їх низьку ціну по відношенню до якості. Це відмінний матеріал, а завдяки цинковому покриттю – дуже міцний і стійкий до погодних умов. Його можна успішно використовувати як в зовнішніх конструкціях, так і всередині будівель.

На складі нашої компанії є постійна продаж сталевих оцинкованих і гарячеоцинкованим профілів. Цинкове покриття забезпечує тривалий і надійний захист від корозії. Пропоновані нами оцинковані профілі першокласної якості. Такі профілі використовуються в будівництві для металоконструкцій. Цинкове покриття, отримане в процесі безперервного цинкування, має зіставні параметри покриття, отриманого при традиційному гарячого цинкування замкнутих профілів. Відділ торгівлі докладає всіх зусиль, щоб пропозиція оцинкованих профілів було підготовлено для вас з увагою до деталей і з короткими термінами реалізації нестандартних розмірів.

Ми піклуємося про комплексне обслуговування клієнтів, тому ставимося з особливою увагою до будь-яких дрібниць. Якщо у вас є особливі запити на наші продукти та послуги, зв’яжіться з нами, щоб докладно розповісти про будь-яких запитах і визначити ваші потреби і можливість надання послуги.

    Зробити запит