Стаж
Опыта работы на рынке металлопроката 15 лет
Сертифицирование
Вся наша продукция сертифицирована
Оперативность
Оперативная отгрузка и доставка в любой точку Украины

Нові продукти

Статті

No results found...

Торговий дім Паритет на ринку металопрокату понад 15 років. За цей час ми досягли розширення сортаменту металопрокату, який можна купити зі складу та магазину металу. Також продаж металопрокату здійснюється через інтернет-магазин на нашому сайті. Ціни на сталеву продукцію діють як при покупці металопрокату оптом, так само вартість вказана в роздріб.

Про металобази ТД Паритет

Металобази ТД “Паритет” з’явилися на ринку України з 2007 року. За цей період купити метал на наших металобазах як у надійного постачальника змогло величезну кількість клієнтів. Широкий асортимент металопрокату, представлений на нашій металобазі, дозволяє задовольнити практично будь-які потреби при покупці сталевого прокату. Для зручності наших покупців на складі металопрокату здійснюється всі додаткові послуги, які необхідні для сучасної металобази. Ми довели, що є надійним постачальником металопрокату та сталевої продукції.

Відмінність металобази від магазину металу (інтернет-магазину металопрокату)

Крім покупки металу зі складу металобази останнім часом величезною популярністю користується інтернет-магазин металу. Купівля та продаж металопрокату через магазин металу значно спрощує процедуру закупівлі, не завжди є можливість відвідування металобази покупцем, тому скористатися інтернет-магазином металопрокату можна з будь-якого міста України, зайшовши на сайт металобази ТД Паритет

Ціни на металопрокат

Ціна металопрокату на складі металобази залежить від багатьох факторів:

  • На вартість сталевої продукції впливає вид металопрокату, марка сталі, технічні вимоги та багато іншого.
  • Через магазини металопрокату ТД Паритет можна купити прокат за низькими цінами.
  • Для оптового та роздрібного продажу сталевого прокату зі складу або через інтернет-магазин встановлюються ціни в тоннах оптом, у метрах, кілограмах тощо. для роздрібного продажу.
  • Якщо ви хочете придбати металопрокат, ціна не стане для вас шоком.
  • Ми пропонуємо демократичний прайс на всі види виробів.
  • Наш величезний товарний асортимент є в широкому сортаменті, марках сталі, з різними характеристиками.
  • Відсутність націнок, швидке відвантаження та доставка по Україні або відправлення онлайн-заявки зі складу перевізників по всій Україні. Ви маєте можливість здійснити покупку онлайн або зв’язатися з нами, щоб уточнити всі моменти, що Вас цікавлять.

Використання металопрокату

Металопрокат доступний у різних типах, специфікаціях, формах та оздобленнях. Відомо більше 3500 різних видів виробів різних марок сталі, кожна з яких має унікальні властивості. Різні типи вказують, де сталь може широко використовуватися. Наприклад, у будівництві, інфраструктурі, побутовій сфері, транспортній промисловості та в багатьох інших областях. Однак оптимізація властивостей сталі для кожного застосування виходить за рамки зміни хімічного складу. Тип виробництва сталі також може вплинути на продукцію, навіть якщо марки та технічні параметри збігаються. Однією з ключових відмінностей сталевих виробів є термічна обробка сталей та сплавів. Вуглецеві та леговані сталі можуть бути з різною термічною та механічною обробкою

 

Вітаємо на сайті ТД Паритет, найбільшого онлайн-постачальника металу в Україні. Якщо ви захоплений аматор, продавець чи підрядник, ми – магазин металу, який допоможе вам знайти всі необхідні матеріали та інструменти. Немає межі з того, що ви можете створити, і ми з гордістю пропонуємо різноманітний асортимент продукції відмінної якості, який допоможе вам на цьому шляху. Випробуйте легкість та зручність з моменту розміщення замовлення до початку роботи над своїм проектом. Завітайте до нас у магазині, зв’яжіться з нами онлайн або зателефонуйте нашим консультантам з обслуговування клієнтів, щоб отримати консультацію щодо всіх наших продуктів. Ви можете купити металопрокат в Україні, обрізаний за розміром або оброблений відповідно до ваших вимог.

X