Кольорове лиття

Кольорове лиття загальні характеристики

У світі величезну допомогу надає продукти з кольорових металів. Використовується воно переважно у вигляді втулок, шестерень, валів, пластин, дроту, проводів тощо.

Завдяки своїм властивостям електропровідності, схильності до корозії, теплопровідності кольорові метали і сплави оточують нас з будь-якого боку, як у побуті. Так і на будь-якому виробництві.

Види продукції

Торговий дім Паритет виготовляє лиття кольорових металів під тиском. Виробництво кольорового лиття виготовляємо на замовлення, виготовлення виробів з меду, бронзи, латуні виготовляємо за кресленнями або ескізами замовника.

Особливо часто виготовляємо бронзову втулку, мідну або латунну. Виготовити та купити втулки, шестірні або інші необхідні деталі можна вказавши необхідні розміри або надавши креслення

Також на нашому заводі кольорового лиття популярне виготовлення на замовлення прутка та плити бронзової, мідної та латунної. Даний вид продукції можна купити, придбати або замовити зв’язавшись з нашими фахівцями.

Основні марки кольорового лиття


Надаємо послуги з виготовлення втулок з:

  • Бронзи: БрО5Ц5С5, БрА9Ж3, БрО10Ф1, БрХ1, БрО10Ц3, БрО10С10, БрА10Ж3Мц2 та інші
  • Латуні: ЛС59-1, ЛЦ40С, ЛЦ16К4

та інші за індивідуальними замовленнями з чорновою механічною обробкою згідно з ГОСТ.

Ціни на лиття кольорових металів

Назва товаруЦіна товару
Лиття бронзи320 грн
Лиття латуні260 грн
Лиття міді320 грн
Кола бронзові280 грн

Ціни вказані «від» за 1 кг. З питань лиття прохання телефонувати.

Ціни договірні.

Термін виготовлення втулок до 15 днів із моменту передоплати.

Також здійснюємо виготовлення та постачання продукції кольорового металопрокату:

Чушка алюмінієва АК5М2, АК7, АК12
Пруток БрО5Ц5С5 Ø 20 – Ø120 ГОСТ 24301-93
Пруток БРАЖ 9-4 Ø 30 – Ø120 ГОСТ 1628-78
Пруток БрО10Ф1 Ø 30 – Ø120 ГОСТ 613-79
Пруток БрАЖМц 10-3-1,5 Ø 16 – Ø160
Прутки бронзові БрХ1, БрО10Ц3, БрО10С10 та ін.
Чавунне та сталеве лиття (втулки, заготовки, виливки)
Плити бронзові та латунні з попередньою механічною обробкою товщиною від 20мм.
Прутки латунні ЛЗ 59-1 Ø 5 – Ø 100, ГОСТ 2060-2006
Шестигранники латунні ЛЗ 59-1 S 7- S 55, ГОСТ 2060-2006
Листи, труби, дріт, стрічки латунні Л63, ЛС59-1
Листи, труби, дріт, стрічки мідні М1, М2, М3
Прутки, листи, труби алюмінієві, алюмінієві

Лиття кольорових металів є процесом, в якому рідкий кольоровий метал піддається тиску і далі швидко застигає у формах. Коли матеріал твердне, прес-форма відкривається і виріб виштовхується з неї. Цей процес має переваги, такі як швидкість та мінімальна обробка/механічна обробка, які потрібні після штампування. Відлив кольорового металу можна економічно виробляти з одного набору штампів. Існує гаряче та холодне штампування. Гарячий процес використовується тоді, коли лиття кольорових металів можливе лише за низьких температур, для таких матеріалів як цинк, магній та свинець. Холодний процес використовується для металів, що плавляться за більш високих температур, таких як алюміній та мідь, сімейство сплавів на основі латуні.

Лиття кольорових металів: виробництво

Лиття кольорових металів не містить заліза у помітних кількостях. Матеріали – алюміній, латунь, мідь та титан. Виливка кольору може проводитися в піщаних формах, з використанням процесу пакування або в металевій формі, включаючи процес постійного лиття під низьким або високим тиском. Найпопулярнішими матеріалами, що відливаються для промислового застосування, є:

  • алюмінієві суміші;
  • на основі міді (бронза та латунь);
  • цинку;

Відлив кольору зазвичай використовується в міцних конструкціях через властивості, такі як низька щільність, більш високе відношення міцності до щільності, більш висока провідність, немагнітні властивості і стійкість до корозії.

X